BZT52C9V1-G3-08 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 8 487
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Datablad
Dioder - zener 9.1 V 410 mW ±5% Ytmontering SOD-123
SOD 123
BZT52C9V1-G3-08
DigiKeys produktnummer
BZT52C9V1-G3-08-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZT52C9V1-G3-08
Beskrivning
DIODE ZENER 9.1V 410MW SOD123
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
10 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 7 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±5%
Basproduktens nummer
Effekt - max
410 mW