BZT52B9V1-G3-18 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 55
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
I lager: 2 869
Datablad
Diodes Incorporated
I lager: 41 716
onsemi
onsemi
Dioder - zener 9.1 V 410 mW ±2% Ytmontering SOD-123
SOD 123
BZT52B9V1-G3-18
DigiKeys produktnummer
BZT52B9V1-G3-18-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZT52B9V1-G3-18
Beskrivning
DIODE ZENER 9.1V 410MW SOD123
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
10 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 7 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tolerans
±2%
Basproduktens nummer
Effekt - max
410 mW