BZT52B4V3-E3-08
DigiKeys produktnummer
112-BZT52B4V3-E3-08TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-BZT52B4V3-E3-08CT-ND - Remsbit (CT)
112-BZT52B4V3-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZT52B4V3-E3-08
Beskrivning
DIODE ZENER 4.3V 410MW SOD123
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 4.3 V 410 mW ±2% Ytmontering SOD-123
Kategori
Effekt - max
410 mW
Tillv.
Impedans (max) (Zzt)
90 Ohms
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tolerans
±2%