BYM11-1000HE3_B/H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 1 597
I lager: 3 815
Datablad
Dioder 1000 V 1A Ytmontering DO-213AB
BYM11-1000HE3_B/H
DigiKeys produktnummer
112-BYM11-1000HE3_B/HTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BYM11-1000HE3_B/H
Beskrivning
DIODE STANDARD 1000V 1A DO213AB
Detaljerad beskrivning
Kategori
Omvänd återhämtningstid (trr)
500 ns
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 1000 V
Serie
Kapacitans @ Vr, F
15pF vid 4V, 1MHz
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
1000 V
Inkapsling/låda
Ström - likriktat medelvärde (Io)
1A
Leverantörens enhetsförpackning
DO-213AB
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.3 V @ 1 A
Arbetstemperatur - koppling
-65°C-175°C
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)