BAS70-02V-G3-08
DigiKeys produktnummer
112-BAS70-02V-G3-08TR-ND - Remsa och spole (TR)
112-BAS70-02V-G3-08CT-ND - Remsbit (CT)
112-BAS70-02V-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BAS70-02V-G3-08
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 70V 200MA SOD523
Tillverkarens standardleveranstid
36 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 70 V 200mA Ytmontering SOD-523
Kategori
Omvänd återhämtningstid (trr)
5 ns
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 50 V
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
1,5pF vid 0V, 1MHz
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
70 V
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-523
Ström - likriktat medelvärde (Io)
200mA
Arbetstemperatur - koppling
125°C
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1 V @ 15 mA
Basproduktens nummer
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet