1.5SMC30CA-M3/57T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 570
Datablad
Direkt
I lager: 0
Similar
Bourns Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Central Semiconductor Corp
YAGEO
YAGEO
I lager: 500
Diotec Semiconductor
STMicroelectronics
Littelfuse Inc.
41,4V Klämma 36,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC30CA-M3/57T
DigiKeys produktnummer
1.5SMC30CA-M3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC30CA-M3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
36,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
25,6V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
28,5V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
41,4V