1.5SMC30CAHE3/9AT är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 570
Datablad
Direkt
I lager: 0
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Bourns Inc.
Central Semiconductor Corp
YAGEO
YAGEO
STMicroelectronics
Littelfuse Inc.
41,4V Klämma 36,2A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC30CAHE3/9AT
DigiKeys produktnummer
1.5SMC30CAHE3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC30CAHE3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 25.6VWM 41.4V DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
36,2A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
25,6V
Spänning - genombrott (min)
28,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
41,4V