1.5SMC110A-E3/57T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 5 950
Datablad
YAGEO
YAGEO
STMicroelectronics
I lager: 465
152V Klämma 9,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC110A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
1.5SMC110A-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5SMC110A-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
1.5SMC110A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC110A-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 94VWM 152VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
9,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
94V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
105V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
152V