1.5SMC110A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 2 380
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
152V Klämma 10,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
1.5SMC110A
DigiKeys produktnummer
1801-1.5SMC110ATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC110A
Beskrivning
TVS DIODE 94VWM 152VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
10,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Tillämpningar
Telekom
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
94V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
105V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
152V