1.5SMC100CA-E3/57T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 0
Datablad
STMicroelectronics
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
Similar
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Central Semiconductor Corp
YAGEO
YAGEO
137V Klämma 10,9A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
1.5SMC100CA-E3/57T
DigiKeys produktnummer
1.5SMC100CA-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5SMC100CA-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
1.5SMC100CA-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC100CA-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 85.5VWM 137V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
10,9A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-65°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - backspänning (typ)
85,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
95V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
137V