1.5SMC100CA
DigiKeys produktnummer
1801-1.5SMC100CATR-ND - Remsa och spole (TR)
1801-1.5SMC100CACT-ND - Remsbit (CT)
1801-1.5SMC100CADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5SMC100CA
Beskrivning
TVS DIODE 85.5VWM 137V DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
137V Klämma 11,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5SMC100CA Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
11,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - backspänning (typ)
85,5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
95V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
137V