XO57L3EREHX125M00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 200
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Skyworks Solutions Inc.
I lager: 55
Datablad
I lager: 7 877
I lager: 1 000
I lager: 162
I lager: 200
I lager: 421
I lager: 808
Ny produkt
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
XO57L3EREHX125M00
DigiKeys produktnummer
541-XO57L3EREHX125M00TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
XO57L3EREHX125M00
Beskrivning
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Utgång
LVDS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±25ppm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
80mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)