530BB125M000DG
DigiKeys produktnummer
336-2434-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
530BB125M000DG
Beskrivning
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
125 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivera/inaktivera 6-SMD, utan ledning
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Tillv.
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Serie
Ström - drift (max)
98mA
Förpackning
Band (byggindustri)
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
6-SMD, utan ledning
Resonatorbas
Leverantörens enhetsförpackning
6-SMD (7x5)
Typ
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,197" (7,00 x 5,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Funktion
Aktivera/inaktivera
Ström - matning (inaktivera) (max)
75mA
Utgång
LVDS
Basproduktens nummer
Spänning - källa
3,3V