TNPW04021K50BEED är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 800
Datablad
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 405
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 4 570
YAGEO
I lager: 0
Uppgradering
Vishay
I lager: 435
1.5 kOhms ±0,1% 0,13W Chipresistor 0402 (metrisk 1005) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm