TNPW04021K50BYEP
DigiKeys produktnummer
541-TNPW04021K50BYEPTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-TNPW04021K50BYEPCT-ND - Remsbit (CT)
541-TNPW04021K50BYEPDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TNPW04021K50BYEP
Beskrivning
RES 1.5K OHM 0.1% 0.13W 0402
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 kOhms ±0,1% 0,13W Chipresistor 0402 (metrisk 1005) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tunnfilm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TNPW04021K50BYEP Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±10ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)