RNR65J1001FRB14 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
1 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Hålmonterade resistorer Axiell Militärklassad, fuktbeständig Metallfilm
RNR65J1001FRB14
DigiKeys produktnummer
541-RNR65J1001FRB14-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RNR65J1001FRB14
Beskrivning
RES 1K OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RNR65J1001FRB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,180" x L 0,562" (4,57 x 14,27mm)
Haverifrekvens
R (0,01 %)