RN55E7500DR36 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 48
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
750 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN55E7500DR36
DigiKeys produktnummer
RN55E7500DR36-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN55E7500DR36
Beskrivning
RES 750 OHM 1/8W .5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN55E7500DR36 Modeller
Kategori
Egenskaper
Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet
Tillv.
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Resistans
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)