RN55E7500BBSL är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 48
I lager: 0
750 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Flamhämmande beläggning, militärklassad, fuktbeständig, säkerhet Metallfilm
RN55E7500BBSL
DigiKeys produktnummer
RN55E7500BBSL-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RN55E7500BBSL
Beskrivning
RES 750 OHM 1/8W .1% AXIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RN55E7500BBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,090" x L 0,240" (2,29 x 6,10mm)