RCG080522K0JNEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 31 985
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Uppgradering
I lager: 58
Similar
Similar
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
22 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Tjock film
RCG080522K0JNEA
DigiKeys produktnummer
541-1842-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RCG080522K0JNEA
Beskrivning
RES 22K OHM 5% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
RCG080522K0JNEA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Leverantörens enhetsförpackning
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)