CRCW080522K0JNEAHP är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 19 409
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 16 637
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
Uppgradering
Uppgradering
22 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film