MSP08A0347K0GEJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Bourns Inc.
47k Ohm ±2% 300mW Effekt per element Isolerad 4 Resistansnät, matriser ±100ppm/°C 8-SIP
MSP08A0347K0GEJ
DigiKeys produktnummer
MSP47KE-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MSP08A0347K0GEJ
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Antal stift
8
Tillverkare
Vishay Dale
Effekt per element
300mW
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Rör
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Kretstyp
Isolerad
Inkapsling/låda
8-SIP
Resistans (Ohm)
47k
Leverantörens enhetsförpackning
8-SIP
Tolerans
±2%
Storlek/dimension
L 0,790" x B 0,090" (20,07 x 2,29mm)
Antal motstånd
4
Höjd - monterad (max)
0,195" (4,95mm)
Resistor-förhållande-avdrift
±50ppm/°C