4608X-102-473LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Vishay Dale
47k Ohm ±2% 300mW Effekt per element Isolerad 4 Resistansnät, matriser ±100ppm/°C 8-SIP
4608X-102-473LF
DigiKeys produktnummer
4608X-2-473LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
4608X-102-473LF
Beskrivning
RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
4608X-102-473LF Modeller
Kategori
Effekt per element
300mW
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Resistans (Ohm)
47k
Storlek/dimension
L 0,798" x B 0,098" (20,27 x 2,49mm)
Tolerans
±2%
Höjd - monterad (max)
0,200" (5,08mm)