ILHB1812ER601V
DigiKeys produktnummer
541-2309-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2309-1-ND - Remsbit (CT)
541-2309-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILHB1812ER601V
Beskrivning
FERRITE BEAD 600 OHM 1812 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 1812 (metrisk 4532) 3A 40mOhm
EDA-/CAD-modeller
ILHB1812ER601V Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
3A
DC-resistans (DCR) (max)
40mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Höjd (max)
0,069" (1,75mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)