ILHB0805ER601V
DigiKeys produktnummer
541-2302-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2302-1-ND - Remsbit (CT)
541-2302-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILHB0805ER601V
Beskrivning
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
28 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
600 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 2A 100mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ILHB0805ER601V Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
2A
DC-resistans (DCR) (max)
100mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Impedans @ frekvens
600 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)