ILHB1812ER132V
DigiKeys produktnummer
541-4367-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-4367-1-ND - Remsbit (CT)
541-4367-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILHB1812ER132V
Beskrivning
FERRITE BEAD 1.3 KOHM 1812 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
33 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.3 kOhms 1 Ferritkorn och chips 1812 (metrisk 4532) 3A 50mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ILHB1812ER132V Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
3A
Tillverkare
Vishay Dale
DC-resistans (DCR) (max)
50mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
1
Höjd (max)
0,069" (1,75mm)
Impedans @ frekvens
1.3 kOhms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)