FBH453215T-132Y-S
DigiKeys produktnummer
4713-FBH453215T-132Y-STR-ND - Remsa och spole (TR)
4713-FBH453215T-132Y-SCT-ND - Remsbit (CT)
4713-FBH453215T-132Y-SDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FBH453215T-132Y-S
Beskrivning
FERRITE BEAD 1.3 KOHM 1812 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.3 kOhms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 1812 (metrisk 4532) 3A 40mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
3A
Tillverkare
Cal-Chip Electronics, Inc.
DC-resistans (DCR) (max)
40mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1812 (metrisk 4532)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,067" (1,70mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Impedans @ frekvens
1.3 kOhms @ 100 MHz