ILBB0805ER102V
DigiKeys produktnummer
541-2293-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2293-1-ND - Remsbit (CT)
541-2293-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILBB0805ER102V
Beskrivning
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 100mA 350mOhm
EDA-/CAD-modeller
ILBB0805ER102V Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
100mA
DC-resistans (DCR) (max)
350mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)