ILBB0603ER102V är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 649 031
Datablad
Similar
Murata Electronics
I lager: 62 715
Datablad
Similar
Eaton - Electronics Division
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 100mA 600mOhm