ILB1206ER121V
DigiKeys produktnummer
541-2601-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2601-1-ND - Remsbit (CT)
541-2601-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILB1206ER121V
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 400mA 200mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ILB1206ER121V Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
400mA
Tillverkare
Vishay Dale
DC-resistans (DCR) (max)
200mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
1
Höjd (max)
0,051" (1,30mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)