EBMS321611A121
DigiKeys produktnummer
5262-EBMS321611A121TR-ND - Remsa och spole (TR)
5262-EBMS321611A121CT-ND - Remsbit (CT)
5262-EBMS321611A121DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EBMS321611A121
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 450mA 200mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
450mA
Tillverkare
Max Echo
DC-resistans (DCR) (max)
200mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz