IHLP4040DZER6R8M11
DigiKeys produktnummer
541-2593-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2593-1-ND - Remsbit (CT)
541-2593-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP4040DZER6R8M11
Beskrivning
FIXED IND 6.8UH 9A 19.3 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6.8 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 9 A Max. 19,3mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP4040DZER6R8M11 Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 19,3mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Ytmontering
Typ
Formgjuten
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
4040
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,425" x B 0,400" (10,80 x 10,16mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
7,5A