IHLP4040DZER1R0M11
DigiKeys produktnummer
541-1306-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-1306-1-ND - Remsbit (CT)
541-1306-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP4040DZER1R0M11
Beskrivning
FIXED IND 1UH 25A 2.5 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 25 A Max. 2,5mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP4040DZER1R0M11 Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 2,5mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Ytmontering
Typ
Formgjuten
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
4040
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,425" x B 0,400" (10,80 x 10,16mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
20A