IHLP2525CZER3R3M01 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Sumida America Inc.
I lager: 3 275
Datablad
Direkt
Pulse Electronics
Bourns Inc.
Similar
Pulse Electronics
Similar
CODACA
I lager: 980
Eaton - Electronics Division
Eaton - Electronics Division
Bourns Inc.
I lager: 195
3.3 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 6 A Max. 30mOhm Icke standard