HPAL1V0630-3R3-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V0630-3R3-RTR-ND - Remsa och spole (TR)
283-HPAL1V0630-3R3-RCT-ND - Remsbit (CT)
283-HPAL1V0630-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HPAL1V0630-3R3-R
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 8.5A 22 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 8.5 A Max. 22mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
9,5A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 22mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Storlek/dimension
L 0,276" x B 0,260" (7,00 x 6,60mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)