IHLP2525CZER3R3M01 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | IHLP2525CZER3R3M01 |
Beskrivning | FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 23 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 3.3 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 6 A Max. 30mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | IHLP2525CZER3R3M01 Modeller |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 13,5A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 30mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Formgjuten | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,270" x B 0,255" (6,86 x 6,47mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,118" (3,00mm) |