IHLP2525CZER100M11
DigiKeys produktnummer
541-2577-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2577-1-ND - Remsbit (CT)
541-2577-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP2525CZER100M11
Beskrivning
FIXED IND 10UH 4A 71.2 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 4 A Max. 71,2mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP2525CZER100M11 Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
3,5A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 71,2mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Ytmontering
Material - kärna
Storlek/dimension
L 0,270" x B 0,255" (6,86 x 6,47mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)