IHCL4040DZER220M5A
DigiKeys produktnummer
541-1912-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-1912-1-ND - Remsbit (CT)
541-1912-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHCL4040DZER220M5A
Beskrivning
INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHCL4040DZER220M5A Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillverkare
Vishay Dale
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Icke standard
Antal spolar
2
Storlek/dimension
L 0,420" x B 0,400" (10,67 x 10,16mm)
Tolerans
±20%
Höjd
0,157" (4,00mm)