SRF1280A-220M
DigiKeys produktnummer
SRF1280A-220MTR-ND - Remsa och spole (TR)
SRF1280A-220MCT-ND - Remsbit (CT)
SRF1280A-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SRF1280A-220M
Beskrivning
INDUCT ARRAY 2 COIL 22UH SMD
Detaljerad beskrivning
Avskärmad 2 Spol-induktornät 88 µH Induktans - Ansluten i serie 22 µH Induktans – parallellkopplat Max. 50,3mOhm DC-resistans (DCR) – parallell 4 A Icke standard
EDA-/CAD-modeller
SRF1280A-220M Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Ström - mättnadsström, serie
3.78 A
DC-resistans (DCR) - parallell
Max. 50,3mOhm
Serie
DC-resistans (DCR) - serie
Max. 192mOhm
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktans - parallellkopplade
22 µH
Induktans - seriekopplade
88 µH
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,492" x B 0,492" (12,50 x 12,50mm)
Strömklassning - parallell
4 A
Höjd
0,315" (8,00mm)
Strömklassning - serie
2 A
Basproduktens nummer
Ström - mättnadsström, parallell
7.57 A