ICM1812ER121V
DigiKeys produktnummer
541-ICM1812ER121VTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-ICM1812ER121VCT-ND - Remsbit (CT)
541-ICM1812ER121VDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ICM1812ER121V
Beskrivning
CMC 3A 2LN 120 OHM SURFACE MOUNT
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 120 Ohms @ 100 MHz 3A DCR 50mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
3A
Tillverkare
Vishay Dale
DC-resistans (DCR) (max)
50mOhm
Serie
Märkspänning - DC
50V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,126" (4,50 x 3,20mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,118" (3,00mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz