ERL62100R00JKR72 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
100 Ohms ±5% 2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL62100R00JKR72
DigiKeys produktnummer
541-ERL62100R00JKR72TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL62100R00JKR72
Beskrivning
RES 100 OHM 5% 2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,230" x L 0,562" (5,84 x 14,27mm)