ERL62100R00JKBF1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
100 Ohms ±5% 2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL62100R00JKBF1
DigiKeys produktnummer
541-ERL62100R00JKBF1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL62100R00JKBF1
Beskrivning
RES 100 OHM 5% 2W AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
94 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig
Serie
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,230" x L 0,562" (5,84 x 14,27mm)