ERL059K1000GKEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
9.1 kOhms ±2% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL059K1000GKEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERL059K1000GKEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL059K1000GKEK500
Beskrivning
RES 9.1K OHM 2% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,066" x L 0,150" (1,68 x 3,81mm)