ERL059K1000GKEA500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
9.1 kOhms ±2% 0,125W, 1/8W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL059K1000GKEA500
DigiKeys produktnummer
541-ERL059K1000GKEA500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL059K1000GKEA500
Beskrivning
RES 9.1K OHM 2% 1/8W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,066" x L 0,150" (1,68 x 3,81mm)