ERC5060K400FKEK500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
60.4 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC5060K400FKEK500
DigiKeys produktnummer
541-ERC5060K400FKEK500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC5060K400FKEK500
Beskrivning
RES 60.4K OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Artikelstatus
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)