ERC5060K400FHEA500 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
60.4 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERC5060K400FHEA500
DigiKeys produktnummer
541-ERC5060K400FHEA500TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERC5060K400FHEA500
Beskrivning
RES 60.4K OHM 1% 1/10W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,070" x L 0,150" (1,78 x 3,81mm)