CRCW2010620RFKEFHP är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
620 Ohms ±1% 1W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film