RMCP2010FT620R är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
620 Ohms ±1% 1W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
RMCP2010FT620R
DigiKeys produktnummer
RMCP2010FT620R-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
RMCP2010FT620R
Beskrivning
RES 620 OHM 1% 1W 2010
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
RMCP2010FT620R Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)