CRCW201043R0JNEFHP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
43 Ohms ±5% 1W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
CRCW201043R0JNEFHP
DigiKeys produktnummer
CRCW201043R0JNEFHP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW201043R0JNEFHP
Beskrivning
RES SMD 43 OHM 5% 1W 2010
Tillverkarens standardleveranstid
48 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRCW201043R0JNEFHP Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)