ERJ-B1AJ430U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
43 Ohms ±5% 1W Chipresistor Bred 2010 (metrisk 5025), 1020 AEC-Q200, strömavkänning Tjock film
ERJ-B1AJ430U
DigiKeys produktnummer
ERJ-B1AJ430U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERJ-B1AJ430U
Beskrivning
RES SMD 43 OHM 1W 2010 WIDE
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ERJ-B1AJ430U Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
Bred 2010 (metrisk 5025), 1020
Artikelstatus
Aktiv
Klassificeringar
AEC-Q200
Resistans
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,197" (2,50 x 5,00mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,030" (0,75mm)