CRCW12065K60JNTB är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 464
Direkt
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
5.6 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW12065K60JNTB
DigiKeys produktnummer
CRCW12065K60JNTB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW12065K60JNTB
Beskrivning
RES SMD 5.6K OHM 5% 1/4W 1206
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW12065K60JNTB Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)